Adwokat Radosław Kozłowski

 

Adwokat Radosław Kozłowski

jest założycielem Kancelarii Adwokackiej, którą prowadzi od początku jej powstania. Posiada kilkuletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed urzędami, sądami wszystkich instancji oraz organami ścigania. Doświadczenie i umiejętności w zakresie udzielania pomocy prawnej zostało uzyskane dzięki wieloletniemu odbywaniu praktyki zawodowej, współpracy i świadczenia pracy na rzecz innych adwokatów czy radców prawnych.
Adwokat Radosław Kozłowski obecnie jest wpisany na listę adwokatów Lubelskiej Izby Adwokackiej. Wpis na listę adwokatów związany jest z uzyskaniem pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego przeprowadzonego przez Komisję Egzaminacyjną z siedzibą w Lublinie powołaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Przed wpisem na listę adwokatów przez 3 lata odbywał aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie, po odbyciu której przystąpił do egzaminu adwokackiego.
Radosław Kozłowski jest absolwentem magisterskich studiów prawniczych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W czasie studiów prawniczych specjalizował się w zakresie prawa handlowego. Obronił pracę magisterską napisaną w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego pod kierunkiem naukowym prof. dr hab. Andrzeja Kidyby na temat: „Problem „złotej akcji” w prawie europejskim i polskim.”.

 

Serdecznie zapraszam do siedziby Kancelarii i skorzystania z usług pomocy prawnej.

NAPISZ DO MNIE

“Jestem zadwolona z prowadzenia sprawy przez Pana Mecenasa. Adwokata Radosława Kozłowskiego polecila mi moja szefowa. Adwokat przedstawił sprawę bardzo jasno, wyjaśnił co można osiągnąć, nie obiecywał przysłowiowych gruszek na wierzbie. Uczciwy Adwokat. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. ” Kamila Romanowska

“Bardzo skuteczny Adwokat, kompetentny, znający się na tym, czym się zajmuje. Gorąco polecam!!!.” Krzysztof Bąk

“Pan Radosław. Konkretny,zdecydowany i doprowadzajacy sprawe do konca. Miałam z pozoru skomplikowana sprawe, ktora suma sumerum potoczyła siępo mojej myśli. Pan Mecenas zaskoczył mnie swoją kompetencją. Goraco polecam Pana Mecenasa jego sila przebicia i determinacja jest doskonala.Dziekuje.  .” Renata Worsztyn

Zobacz moje publikacje