Adwokat Radosław Kozłowski

 
Kontakt

Kancelaria Adwokacka Radosław Kozłowski

Adwokat Radosław Kozłowski, prowadzący Kancelarię Adwokacką specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej w zakresie doradztwa prawnego we wszelkich sprawach powierzonych przez klientów. Kancelaria przygotowana jest do obsługi prawnej osób fizycznych, przedsiębiorców jak i innych podmiotów o różnej strukturze i formie organizacyjno – prawnej. Pomoc prawna świadczona jest na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubelskiego. Działalność kancelarii obejmuje w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych, opracowywanie projektów aktów prawnych i umów oraz reprezentację i występowanie przed urzędami i sądami, w tym również przed sądami administracyjnymi i Sądem Najwyższym oraz Trybunałem Konstytucyjnym.

Do każdej ze spraw staram się podchodzić w sposób indywidualny, aby jak najbardziej owocnie reprezentować interesy Klientów i skutecznie rozwiązywać ich problemy prawne. Moim celem jest szukanie najkorzystniejszych rozwiązań, zarówno na etapie przedsądowym, jak również i sądowym, a także później na etapie wykonawczym i egzekucyjnym. Temu służy moje dotychczasowe doświadczenie połączone z efektywnym stosowaniem najnowszych instytucji prawnych.

Wysoki poziom obsługi prawnej wynika ze stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez samokształcenie oraz udział w szkoleniach i kursach organizowanych m.in. przez samorząd adwokacki.

 W trosce o najwyższą jakość moich usług każdy problem gruntownie staram się analizować pod względem prawnym przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, oceniając szanse osiągnięcia zamierzonego przez Klienta celu. Wyniki analizy staram się przedstawiać Klientowi, z którym konsultuję dalszą strategię działania. Przejawem mojej wiarygodności wobec każdego Klienta jest to, że nigdy nie doradzam Klientowi kierowania sprawy na drogę sądową, jeśli oceniam, że szanse na jej wygranie są znikome. Pozwala to na uniknięcie niepotrzebnych wydatków, stresów i straty czasu.

Specjalizacje

Dochodzenie świadczeń odszkodowawczych

Odszkodowanie , zadośćuczynienie, renta.
~

Wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy

błędy medyczne, roszczenia dotyczące odzyskania wierzytelności (windykacji i antywindykacji)
i

Sprawy cywilne

Reprezentacja klienta przed sądem cywilnym.

Prawo karne

Reprezentacja klientów w sprawach karnych.

Prawo administracyjne

Reprezentowanie klientów w sądzie administracyjnym.
k

Skargi konstytucyjne

Sporządzanie skarg konstytucyjnych reprezentacjia przed Trybunałem Konstytucyjnym.

Prawo pracy

Prowadzę sprawy z zakresu prawa pracy.

 

Serdecznie zapraszam do siedziby Kancelarii i skorzystania z usług pomocy prawnej.

NAPISZ DO MNIE

“Jestem zadwolona z prowadzenia sprawy przez Pana Mecenasa. Adwokata Radosława Kozłowskiego polecila mi moja szefowa. Adwokat przedstawił sprawę bardzo jasno, wyjaśnił co można osiągnąć, nie obiecywał przysłowiowych gruszek na wierzbie. Uczciwy Adwokat. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. ” Kamila Romanowska

“Bardzo skuteczny Adwokat, kompetentny, znający się na tym, czym się zajmuje. Gorąco polecam!!!.” Krzysztof Bąk

“Pan Radosław. Konkretny,zdecydowany i doprowadzajacy sprawe do konca. Miałam z pozoru skomplikowana sprawe, ktora suma sumerum potoczyła siępo mojej myśli. Pan Mecenas zaskoczył mnie swoją kompetencją. Goraco polecam Pana Mecenasa jego sila przebicia i determinacja jest doskonala.Dziekuje.  .” Renata Worsztyn

Zobacz moje publikacje